Menu
Číslo produktu: 134822-38290-1

Oris tažné zařízení Odnímatelné včetně Trail-Tec elektropřípojky 7pólové typová - SUZUKI JIMNY otevřený terenní vůz

Číslo produktu: 134822-38290-1

Oris tažné zařízení Odnímatelné včetně Trail-Tec elektropřípojky 7pólové typová - SUZUKI JIMNY otevřený terenní vůz

 • Varianta zařízení: Tažné rameno zasunuté zezadu
 • Tažná kapacita: 1255 kg
 • Svislé zatížení: 75 kg
 • Typ elektropřípojky: relé
 • hodí se pro SUZUKI JIMNY otevřený terenní vůz
 • Rok výroby 09.98 - 01.00
Oris
UŠETŘÍTE 36%
Nezávazná doporučená prodejní cena 15 705,00 Kč 10 013,00 Kč
včetně 21% DPH
s připočtením dodatečných nákladů na dopravu
skladem
Detaily produktu

Kompletní sada pro tažné zařízení pro Vaše vozidlo SUZUKI JIMNY otevřený terenní vůz: odnímatelné TZ se 7pólovou elektropřípojkou

Skládá se z odnímatelného tažného zařízení od Oris a potřebné 7pólové elektropřípojky. Tato kompletní sada ideálně připraví Vaše vozidlo na všechny výzvy. Elektropřípojka a tažné zařízení byly přesně vyvinuty, aby dokonale pasovaly na Vaše vozidlo SUZUKI JIMNY otevřený terenní vůz. Tímto může být tažen přívěs s hmotností až do 1255 kg. Tažné rameno lze při nevyužití lehce odejmout a uložit do zavazadlového prostoru.

Dodržujte, prosím, pokyny výrobce vozidla v uživatelské příručce Vašeho vozidla.

S touto kompletní sadou obdržíte vše, počínaje od nejmenšího šroubu až po detailní návod k montáži, co je potřeba k montáži tažného zařízení na Vaše vozidlo SUZUKI JIMNY otevřený terenní vůz.

Technické údaje
Technické údaje kompletní sady tažného zařízení
Výrobce tažného zařízení
Oris
Typ tažného zařízení
Odnímatelné
Zámek tažného zařízení
Automatický
Varianta zařízení
Tažné rameno zasunuté zezadu
Verze elektropřípojky
7pólová
Vhodné pro nosič kol
Ano
Hmotnost
17,65 kg
Doba montáže (v hod.) 3
3,0 h
Kontrolní světlo C2 k namontování
Ano
Potřebná aktivace
Ne
zobrazit více
1
2
3 Uvedené časy montáží u tažných zařízení a elektropřípojek se vztahují výlučně na připevnění příp. montáž příslušného produktu. Potřebné dodatečné práce jako je např. odstranění nárazníku se v závislosti na daném vozidle může měnit a z tohoto důvodu nejsou dodatečné práce v našem časovém údaji zohledněny.
Návody k montáži

Zde naleznete návody k instalaci v různých jazycích, v závislosti na produktu ještě i doplňující nápovědy k montáži a další dodatečné obrazové ukázky, které Vám zjednoduší montáž produktu.

Vhodná vozidla

Suzuki je známá svými motorkami, mezinárodně exportuje více než všichni ostatní výrobci. K portfoliu však patří také boční přívěsné motory a osobní vozy. Motorová vozidla jsou však vyráběna jen pro cizí výrobce, protože by se vlastní modelová řada nevyplatila. Volkswagen se na této tradiční firmě podílí malou procentní sazbou.

Obrázky montáže tažného zařízení "SUZUKI JIMNY otevřený terenní vůz"

S naší záložkou "obrázky montáží" vám usnadníme představu o tom, jak vaše nové tažné zařízení na vašem SUZUKI JIMNY otevřený terenní vůz vypadá. Uvidíte obrázky před/po a s/bez zabudovaného tažného zařízení. U odnímatelného tažného zařízení uvidíte také obrázky s odstraněným kulovým čepem. Můžete se sami přesvědčit, zda je u vašeho SUZUKI JIMNY otevřený terenní vůz výřez do nárazníku (pokud je k nezbytný) viditelný či nikoliv.

objednejte si nyní kompletní sadu
Hodnocení
 • (0)
 • (0)
 • (0)
 • (0)
 • (0)
Ohodnoťte tento produkt!

Na tomto místě máte možnost projevit vaše názory a zkušenosti s tímto produktem. Tím poskytnete cenné informace dalším zájemcům při nákupu.

Na tento produkt zatím není žádné hodnocení

Na tomto místě máte možnost podělit se o vaše názory a zkušenosti k tomuto produktu. Poskytnete tak dalším zákazníkům cenné informace při nákupu.

Oris tažné zařízení Odnímatelné včetně Trail-Tec elektropřípojky 7pólové typová (1)