Menu

Naši zaměstnanci se představují

Vaše objednávky zpracujeme, poradíme Vám a poskytneme informace o dodacích lhůtách. Kromě toho Vám vytvoříme cenovou nabídku speciálně pro Vaše vozidlo nebo Vám pomůžeme v případě montážních problémů. Jsme zde pro Vás, ať už před či po zakoupení.

Oddělení servisní horké linky

Daniela
Alesandro
Alina
Andreas
Andreas
Anika
Beatrice
Christina
Heiko
Kathleen
Katja
Matthias
Melanie
Ronja
Stefanie
Sven

Návrat

Přebíráme telefonické zpracování Vašich objednávek vrácení a jsme v kontaktu s poskytovatelem sběrných služeb za účelem vyzvednutí zboží u Vás doma. Po obdržení a kontrole zboží rozhodneme o výši náhrady nákladů.

Kathrin
Anja
Kathi
Mandy
Manuela
Sabine

Oddělení technické podpory

V první řadě Vám poradíme s technickými problémy a pomůžeme s dotazy ohledně montáže. Díky našim praktickým zkušenostem z různých dílen jsme dokonalými poradci v otázkách tažného zařízení a montáže. Při montáži tažného zařízení v našich montážních střediscích přebíráme dálkové kódování vozidla.

Ramon
Christian
Dean-Stephan
Jens
Kristian
Markus
Martin
Michael
Philipp

Elektronický obchod

Specializujeme se na optimalizaci a neustálé zlepšování našeho internetového obchodu. Záleží nám přitom na tom, abychom Vám poskytli uživatelsky příjemný zážitek z nakupování. Prostřednictvím našich kanálů sociálních médií nebo našeho newsletteru, který také interně zpracováváme, se vždy dozvíte aktuální novinky o společnosti Rameder.

Lars
Mario
Melanie

Nákup

Jsme zodpovědní za správu všech položek v našem internetovém obchodě. Kromě toho neustále sledujeme zásoby našich produktů a analyzujeme trh za účelem získání nových potenciálních výrobců a produktů, abychom náš sortiment neustále rozšiřovali.

Andy
Johannes
Maria
Stephan
Steve
Tobias
Tobias

Oddělení účetnictví

Jsme zodpovědní za veškeré činnosti související s platy, náklady a financemi. Mezi naše další úkoly patří příprava výplatních pásek, vytváření měsíčních a ročních účetních uzávěrek podle obchodního zákoníku.

Antje
Alena
Christin
Christin
Kathrin
Natalia
Patricia
Regina

Oddělení IT

V první řadě podporujeme celou společnost v případě technických problémů a potíží. Dále jsme zodpovědní za správu našich nejrůznějších systémů, údržbu systému správy zboží SAP a správu našeho interního hardwaru a softwaru.

Matthias
Daniel
Marvin
Marco
Paul
Philipp
Stefan

Oddělení skladu

Bernd
Andreas
Bajram
Christian
Christoph
Daniel
Frank
Kadrush
Martin
Matti
Mevlud
Rene
Ronny
Sebastian
Sefer
Steffen
Thomas
Tom
Toni

Stážisti

Philip
Susan
Tristan