137.000 produktů vždy skladem

Tažné zařízení pro Hyundai ACCENT III

Proč jsou všechny tyto informace nezbytné? Produkt jako je tažné zařízení je velmi komplexní. Na trhu s autodíly existuje nesčetná řada systémů. V závislosti na instalovaném tažném zařízení Hyundai ACCENT III musí být na nárazníku proveden případně výřez nebo se může odlišovat kabeláž instalované elektropřípojky. Kritéria výběru a dotazy slouží výhradně pro to, Vám bylo nesporně nabídnuto to pravé tažné zařízení, takže u montáže tažného zařízení Hyundai ACCENT III vše proběhne optimálně.

Už jste to skoro zvládli! Od Vašeho nového tažného zařízení pro Hyundai ACCENT III jste vzdáleni již jen pár kliknutí. Nyní musíte vybrat pouze typ vozidla a v posledním kroku motor, pokud chcete Hyundai ACCENT III dovybavit tažným zařízením.

Prosím, zvolte Váš model vozidla ze seznamu.

pevné tažné zařízení Hyundai ACCENT III

pevné Hyundai tažné zařízení

U pevného tažného zařízení Hyundai ACCENT III je kulový čep pevně přišroubován nebo přivařen k příčnému nosníku a proto je vždy připraven k použití. Pevné tažné zařízení Hyundai ACCENT III je zajímavé pro zákazníky, kteří velmi často používají přívěs nebo jiné dopravní řešení s tažným zařízením. Výhodou, zejména pro profíky, kteří používají tažné zařízení profesionálně, je, že tažné rameno nemusí být odejmuto. To šetří další krok procesu a kromě toho s tímto cenově nejvýhodnějším systémem, pevným tažným zařízením, také peníze.

 • cenově nejvýhodnější tažné zařízení
 • vhodné pro časté a dlouhodobé uživatele
 • kulový čep nemůže být odejmut

odnímatelné tažné zařízení Hyundai ACCENT III

odnímatelné Hyundai ACCENT III tažné zařízení

U odnímatelného tažného zařízení Hyundai ACCENT III lze odnímat kulový čep. Odnímatelné tažné zařízení Hyundai ACCENT III se rozlišuje na pákový systém a automatický systém. Rozdíly mezi systémy jsou především v obsluze, komfortu a ceně. U automatických systémů tažného zařízení Hyundai ACCENT III automaticky slyšitelně zacvakne přednastavený kulový čep. Pákové systémy jsou oproti tomu manuálně upevněné a zajištěné.

 • snadná obsluha
 • kulový čep může být odejmut
 • vyvážený poměr ceny a výkonu
 • nejprodávanější systém tažného zařízení

sklopné tažné zařízení Hyundai ACCENT III

sklopné Hyundai tažné zařízení

U sklopného tažného zařízení Hyundai ACCENT III je kulový čep pevně spojen s nosníkem. Sklopné tažné zařízení nemusí být ani namontováno ani demontováno. Kulový čep se díky otočnému kolečku přivede do pohotovostní příp. klidové polohy. Pokud je zakryta poznávací značka nebo části osvětlení skrz tažné zařízení Hyundai ACCENT III, musí být kulový čep uveden do klidové polohy. Tažné rameno a zásuvka již v tomto případě nejsou viditelné.

 • bezkonkurenční komfort a velmi jednoduchá obsluha
 • kulový čep nemusí být při nevyužití uložen ve vozidle
 • cenově nejnáročnější systém tažného zařízení
krok zpět

Rameder používá cookies, aby vám zajistil nejlepší možnou službu. Pokud budete pokračovat v prohlížení online obchodu, souhlasíte s používáním cookies. Další informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů .

Dobře, souhlasím