137.000 produktů vždy skladem

Tažné zařízení pro Toyota CARINA II

Proč jsou všechny tyto informace nezbytné? Produkt jako je tažné zařízení je velmi komplexní. Na trhu s autodíly existuje nesčetná řada systémů. V závislosti na instalovaném tažném zařízení Toyota CARINA II musí být na nárazníku proveden případně výřez nebo se může odlišovat kabeláž instalované elektropřípojky. Kritéria výběru a dotazy slouží výhradně pro to, Vám bylo nesporně nabídnuto to pravé tažné zařízení, takže u montáže tažného zařízení Toyota CARINA II vše proběhne optimálně.

Už jste to skoro zvládli! Od Vašeho nového tažného zařízení pro Toyota CARINA II jste vzdáleni již jen pár kliknutí. Nyní musíte vybrat pouze typ vozidla a v posledním kroku motor, pokud chcete Toyota CARINA II dovybavit tažným zařízením.

Prosím, zvolte Váš model vozidla ze seznamu.

pevné tažné zařízení Toyota CARINA II

pevné Toyota tažné zařízení

U pevného tažného zařízení Toyota CARINA II je kulový čep pevně přišroubován nebo přivařen k příčnému nosníku a proto je vždy připraven k použití. Pevné tažné zařízení Toyota CARINA II je zajímavé pro zákazníky, kteří velmi často používají přívěs nebo jiné dopravní řešení s tažným zařízením. Výhodou, zejména pro profíky, kteří používají tažné zařízení profesionálně, je, že tažné rameno nemusí být odejmuto. To šetří další krok procesu a kromě toho s tímto cenově nejvýhodnějším systémem, pevným tažným zařízením, také peníze.

 • cenově nejvýhodnější tažné zařízení
 • vhodné pro časté a dlouhodobé uživatele
 • kulový čep nemůže být odejmut

odnímatelné tažné zařízení Toyota CARINA II

odnímatelné Toyota CARINA II tažné zařízení

U odnímatelného tažného zařízení Toyota CARINA II lze odnímat kulový čep. Odnímatelné tažné zařízení Toyota CARINA II se rozlišuje na pákový systém a automatický systém. Rozdíly mezi systémy jsou především v obsluze, komfortu a ceně. U automatických systémů tažného zařízení Toyota CARINA II automaticky slyšitelně zacvakne přednastavený kulový čep. Pákové systémy jsou oproti tomu manuálně upevněné a zajištěné.

 • snadná obsluha
 • kulový čep může být odejmut
 • vyvážený poměr ceny a výkonu
 • nejprodávanější systém tažného zařízení

sklopné tažné zařízení Toyota CARINA II

sklopné Toyota tažné zařízení

U sklopného tažného zařízení Toyota CARINA II je kulový čep pevně spojen s nosníkem. Sklopné tažné zařízení nemusí být ani namontováno ani demontováno. Kulový čep se díky otočnému kolečku přivede do pohotovostní příp. klidové polohy. Pokud je zakryta poznávací značka nebo části osvětlení skrz tažné zařízení Toyota CARINA II, musí být kulový čep uveden do klidové polohy. Tažné rameno a zásuvka již v tomto případě nejsou viditelné.

 • bezkonkurenční komfort a velmi jednoduchá obsluha
 • kulový čep nemusí být při nevyužití uložen ve vozidle
 • cenově nejnáročnější systém tažného zařízení
krok zpět

Rameder používá cookies, aby vám zajistil nejlepší možnou službu. Pokud budete pokračovat v prohlížení online obchodu, souhlasíte s používáním cookies. Další informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů .

Dobře, souhlasím