Menu
Číslo produktu: 124975

Nosič lyží Thule SnowPack 2

Číslo produktu: 124975

Nosič lyží Thule SnowPack 2

 • výškově nastavitelný, ložná plocha: 25 cm, uzamykatelný
Díky exkluzivnímu, aerodynamickému, hliníkovému designu je nosič lyží Thule SnowPack 2 skutečným poutačem! Lze ho snadno namontovat na střešní nosič a pojme až 2 páry lyží (i s vysokým vázáním)!
Thule
UŠETŘÍTE 35%
Nezávazná doporučená prodejní cena 4 495,00 Kč 2 894,00 Kč
včetně 21% DPH
s připočtením dodatečných nákladů na dopravu
skladem
 • Mnoho značek
 • Výhodnější ceny
 • Bezplatná & rychlejší doprava
Detaily produktu

Chcete nosič lyží s dobrým poměrem cena/výkon a s pohodlnou obsluhou? Pak je pro vás správné řešení nosič lyží SnowPack 2 od výrobce Thule.

Nosič lyží z hliníku vás ohromí díky svému modernímu designu a aerodynamickému tvaru. Můžete s ním přepravit dva páry lyží na 25 cm široké ložné ploše s měkkým gumovým profilem. Díky integrovaným zámkům lze SnowPack 2 ověřený v TÜV spolu s lyžemi zajistit na střešním nosiči.
Dále je nosič vybaven širokým otevíracím tlačítkem, které umožňuje snadné otevření i v tlustých lyžařských rukavicích. Díky integrovanému systému vertikálních pružin přepravíte i silnější lyže. Tento systém také dodatečně snižuje výšku nenaloženého nosiče. Nosič lyží je možné zvýšit o 29 mm díky přiloženým patkám. To chrání střechu vašeho vozidla před poškozením způsobeným vysokým vázáním lyží.

Po dodání je možné Thule SnowPack 2 okamžitě připevnit, protože montáž na jakýkoliv střešní nosič s hliníkovým profilem kolejnice je jednoduchá a hotová za pár sekund. Nemáte hliníkový profil kolejnice? Vhodnou upevňovací sadu pro čtyřhranné profily naleznete v sekci "vhodné příslušenství". Zde naleznete také Thule One-Key-System, se kterým je možné obsluhovat veškeré produkty Thule pouze za pomocí jednoho klíče.

Sjezdovka volá - vyjeďte se SnowPack 2 za zábavou.

Technické údaje
Technické údaje nosiče lyží
počet lyží
2 pár
Použitelná hmotnost
14 kg
Způsob upevnění
na střešní nosič
Použitelný adaptér pro T-drážku
Ano
Šířka T-drážky
20 mm
Hmotnost
2,67 kg
Lze uzamknout
ano
Max. povolená rychlost (km/h) 1
130 km/h
1 Vezměte prosím na vědomí právní předpisy.
Návody k montáži

Zde naleznete návody k instalaci v různých jazycích, v závislosti na produktu ještě i doplňující nápovědy k montáži a další dodatečné obrazové ukázky, které Vám zjednoduší montáž produktu.

Hodnocení
 • (0)
 • (0)
 • (0)
 • (0)
 • (0)
Ohodnoťte tento produkt!

Na tomto místě máte možnost projevit vaše názory a zkušenosti s tímto produktem. Tím poskytnete cenné informace dalším zájemcům při nákupu.

Na tento produkt zatím není žádné hodnocení

Na tomto místě máte možnost podělit se o vaše názory a zkušenosti k tomuto produktu. Poskytnete tak dalším zákazníkům cenné informace při nákupu.

Nosič lyží Thule SnowPack 2 (1)
 • Thule adaptér 8897 na čtyřhranné tyče Thule adaptér 8897

  pro Thule SnowPack / SnowPack Extender, pro Thule DockGlide, pro Thule DockGrip, pro Thule Hull-a-Port Aero

  634,00 Kč