Na veškeré zakoupené produkty u nás získáte dopravu zdarma!
Menu
Číslo produktu: 124975

Číslo produktu: 124975

Thule
UŠETŘÍTE 20%
Nezávazná doporučená prodejní cena 3 952,00 Kč 3 146,00 Kč
včetně 21% DPH
s připočtením dodatečných nákladů na dopravu
skladem
  • Mnoho značek
  • Výhodnější ceny
  • Bezplatná & rychlejší doprava
Detaily produktu

Potřebujete nosič lyží s dobrým poměrem cena-výkon a s vysokým komfortem pro obsluhu? Poté je pro vás řešení nosič lyží SnowPack 2 od společnosti Thule.
Nosič lyží z hliníku vás ohromí díky svému modernímu designu a aerodynamickému tvaru. Díky 25 cm široké dosedací ploše s měkkým gumovým profilem s ním můžete převážet až dva páry lyží. Díky integrovaným zámkům, je možné SnowPack 2, prověřený TÜV, a lyže zajistit proti ukradení přímo na střešním nosiči.
Dále je tento produkt vybaven širokým otvíracím tlačítkem, které umožňuje snadné otevření i v tlustých lyžařských rukavicích. Díky integrovanému systému s vertikálními pružinami, můžete převáže i silnější lyže. Tento systém také snižuje výšku prázdného nosiče. Nosič lyží je možné díky přiloženým nožkám zvýšit o 29 mm. To chrání střechu vašeho vozu před poškozením vysokým lyžařským vázáním. Po dodání je možné Thule SnowPack 2 okamžitě namontovat; připevnění na každý střešní nosič hliníkovým kolejnicovým profilem je hotovo během několika sekund. Nemáte hliníkový kolejnicový profil? Vhodnou upevňovací sadu pro čtyřhranné profily naleznete v části "vhodné příslušenství". Zde naleznete také systém na jeden klíč Thule. Pomocí tohoto systému je možné, ovládat veškeré produkty Thule pomocí jednoho klíče.
Sjezdovka volá - vyjeďte se SnowPack 2 za skvělými zážitky.

Technické údaje
Technické údaje nosiče lyží
počet lyží
2 pár
Použitelná hmotnost
14 kg
Způsob upevnění
na střešní nosič
Použitelný adaptér pro T-drážku
Ano
Šířka T-drážky
20 mm
Hmotnost
2,67 kg
Lze uzamknout
ano
Richtgeschwindigkeit (km/h) 1
130 km/h
1 Vezměte prosím na vědomí právní předpisy.
Návody k montáži

Zde naleznete návody k instalaci v různých jazycích, v závislosti na produktu ještě i doplňující nápovědy k montáži a další dodatečné obrazové ukázky, které Vám zjednoduší montáž produktu.

Hodnocení
  • (0)
  • (0)
  • (0)
  • (0)
  • (0)
Ohodnoťte tento produkt!

Na tomto místě máte možnost projevit vaše názory a zkušenosti s tímto produktem. Tím poskytnete cenné informace dalším zájemcům při nákupu.

Na tento produkt zatím není žádné hodnocení

Na tomto místě máte možnost podělit se o vaše názory a zkušenosti k tomuto produktu. Poskytnete tak dalším zákazníkům cenné informace při nákupu.

(1)
  • 476,00 Kč