Menu

Platební metody u Ramedera

Zde si můžete prohlédnout seznam všech platebních metod, které Vám nabízíme.

GoPay

GoPay

Pomocí platební brány GoPay Vám od nynějška zjednodušíme platbu ještě více. Osm největších online bank jako je Platba 24, MojePlatba, ČSOB, ePlatby, UniCredit Bank, mPeníze, Fio banka a Era je spojeno s naším online obchodem a pokud jste zákazníky u MONETA Money Bank, Air Bank, Equa bank, Citibank, ING Bank, Expobank, Oberbank, Sberbank, VÚB banka a Hello bank, můžete u Ramedera nakoupit a snadno zaplatit online bankovním převodem.

Airbank Ceska Sporitelna City Bank CSOB Equa Bank era Expobank Fio Banka Hello Bank Ing Bank KB mBank MONETA Oberbank Raiffeisen BANK Sberbank UniCredit Bank Vub Banka

Platba předem

Platba předem

Vaše objednávka bude zpracována, jakmile obdržíme přijetí Vaší platby. Pokud na náš účet nepřijde žádná platba do 14 dnů, bude Vaše objednávka zrušena. Děkujeme za pochopení.

Paypal

PayPal

PayPal je online platební služba, se kterou můžete zaplatit internetové nákupy rychle a snadno, ať už u eBay nebo v mnoha dalších internetových obchodech. PayPal celosvětově využívá více než 100 miliónů členů.

U Ramedera můžete platit jak s PayPal Express v nákupním košíku, tak také s PayPal v objednávkovém procesu.

Kredini karta

Kreditní karta

S Vaší kreditní kartou ať už Visa či MasterCard u nás můžete zaplatit docela jednoduše. Nejmodernější šifrovací technika jako např. SSL (Secure Socket Layer) a 3D Secure Vám nabízí bezpečnostní maximum. Přenos dat kreditní karty je z bezpečnostních důvodů 256bit SSL zašifrován a data jsou předány platebnímu partnerovi OGONE.