Z důvodu zvýšeného objemu objednávek se může dodací lhůta prodloužit o dva až tři pracovní dny. Omlouváme se za nepříjemnosti.
Menu

Záruka nejlepší ceny

Stojíme si za našimi cenami. Pokud vám však bylo nabídnuto srovnatelné tažné zařízení, kompletní sada tažného zařízení nebo elektropřípojka u jiného prodejce za levnější cenu, vyplňte, prosím, níže uvedený formulář a my vám prodáme produkt o 250 Kč levněji než u konkurence.

Zaručíme vám nejlepší cenu.
  • Uveďte nám produkt a prodejce s přesným internetovým odkazem.
  • Nahrajte např. výňatek z prospektu.
  • V průběhu 1-2 pracovních dnů zkotrolujeme nabídku prodejce.
  • Pokud bude produkt rovnocenný, získáte ho u nás za cenu, která bude ještě o 250 Kč levnější!

Platí následující podmínky:

Záruka nejlepší ceny platí pouze na nové zboží, které je dostupné skladem (ihned k dodání), nikoli na služby (např. montáž), produkty z výprodeje, speciální akce, insolvence, konkurzní prodeje, ukončení obchodní činnosti, aukce (např. eBay), srovnávací portály (např. Heureka), předváděcí modely, poškozené nebo vadné produkty a pouze pro nabídky od prodejců se sídlem v České republice.

Nalezli jste levnější produkt?

Uveďte nám produkt a prodejce s přesným internetovým odkazem, nahrajte např. výňatek z prospektu.

Pole označená * jsou povinná.

Důležitá poznámka

Aby bylo zaručeno rychlé zpracování, zajistěte, prosím, aby nám bylo umožněno porovnání produktů prostřednictvím odkazu prodejce na nabídku. V případě pochybností nahrajte screenshot s konkurenční nabídkou přes tlačítko prohledat a napište vaše poznámky do pole pro komentář.

  • Ramederu musí být umožněno provést cenové srovnání prostřednictvím oficiálního ceníku, inzerce, písemné nabídky nebo webové stránky.
  • Dárkové poukazy (např. 700 Kč voucher) lze kdykoli kombinovat s naší zárukou nejlepší ceny.
  • Tato nabídka se vztahuje pouze na koncové uživatele.