Menu

Záruka nejlepší ceny

Stojíme si za našimi cenami. Pokud vám však bylo nabídnuto srovnatelné tažné zařízení, kompletní sada tažného zařízení nebo elektropřípojka u jiného prodejce za levnější cenu, vyplňte, prosím, níže uvedený formulář a my vám prodáme produkt o 250 Kč levněji než u konkurence.

Zaručíme vám nejlepší cenu.
  • Uveďte nám produkt a prodejce s přesným internetovým odkazem.
  • Nahrajte např. výňatek z prospektu.
  • V průběhu 1-2 pracovních dnů zkotrolujeme nabídku prodejce.
  • Pokud bude produkt rovnocenný, získáte ho u nás za cenu, která bude ještě o 250 Kč levnější!

Platí následující podmínky:

Záruka nejlepší ceny platí pouze na nové zboží, které je dostupné skladem (ihned k dodání), nikoli na služby (např. montáž), produkty z výprodeje, speciální akce, insolvence, konkurzní prodeje, ukončení obchodní činnosti, aukce (např. eBay), srovnávací portály (např. Heureka), předváděcí modely, poškozené nebo vadné produkty a pouze pro nabídky od prodejců se sídlem v České republice.

Nalezli jste levnější produkt?

Uveďte nám produkt a prodejce s přesným internetovým odkazem, nahrajte např. výňatek z prospektu.

Pole označená * jsou povinná.

Důležitá poznámka

Aby bylo zaručeno rychlé zpracování, zajistěte, prosím, aby nám bylo umožněno porovnání produktů prostřednictvím odkazu prodejce na nabídku. V případě pochybností nahrajte screenshot s konkurenční nabídkou přes tlačítko prohledat a napište vaše poznámky do pole pro komentář.

  • Ramederu musí být umožněno provést cenové srovnání prostřednictvím oficiálního ceníku, inzerce, písemné nabídky nebo webové stránky.
  • Dárkové poukazy (např. 700 Kč voucher) lze kdykoli kombinovat s naší zárukou nejlepší ceny.
  • Tato nabídka se vztahuje pouze na koncové uživatele.