Menu

Impressum

Odpovědným editorem a webmastrem pro plánování, realizaci a údržbu obsahu webových stránek, jakož i pro administraci domény www.tazne-rameder.cz je firma Rameder Anhängerkupplungen und Autoteile GmbH.

Informace podle §5 Zákona o telekomunikačních službách

Poskytovatel, sídlo společnosti Rameder Anhängerkupplungen und Autoteile GmbH
Am Eichberg Flauer 1
07338 Leutenberg / OT Munschwitz
Německo
Odštěpný závod
Zde, prosím, nezasílejte žádnou poštu ani zboží.
Václavské náměstí 795/40
110 00 Praha 1, Nové Město
Česká republika
Kontakt Tel: +420 228 885 173
E-Mail: info@tazne-rameder.cz
Kontaktní osoba pro internetové stránky Lars Steinbrügger webmaster@tazne-rameder.cz
Pověření jednatelé firmy / oprávnění zástupci Dr. David Gabrysch, Gregory Peacock, Marcus Vollbrecht
DIČ CZ683592591
IČO 031 67 101

Oznámení

Oznámení o autorských právech

Veškerý zveřejněný obsah těchto internetových stránek včetně textu, designu stránek, technických náčrtů, grafiky, loga a veškerých vyobrazení, jakož i výběr a způsob uspořádání souborů jsou chráněny autorským právem. Jakékoliv jiné použití, než je povoleno autorským zákonem, vyžaduje předchozí písemný souhlas poskytovatele. To platí především pro kopírování, editování, překlady, ukládování, zpracování nebo reprodukci obsahu v databázích nebo jiných elektronických médiích a systémech. Fotokopie a stahování z internetových stránek jsou povoleny pouze pro osobní, soukromé a nekomerční použití.

Pokud obsah těchto stránek nebyl vytvořen provozovatelem, jsou dodržována autorská práva třetích stran. Takové obsahy třetích stran jsou jako takové označeny. Společnost Rameder Anhängerkupplung und Autoteile GmbH je certifikována společností LGA InterCert Zertifizierungsgesellschaft mbH podle normy DIN EN ISO 9001:2008.

Vyloučení odpovědnosti

Odmítnutí odpovědnosti

Obsah těchto internetových stránek je co nejpečlivěji kontrolován. Přesto provozovatel nenese žádnou odpovědnost za správnost, úplnost a aktuálnost obsažených informací. Použití webových stránek a jejich uložených dat spadá pod vlastní odpovědnost uživatele. Za škody či ztráty způsobené přímo nebo nepřímo prostřednictvím používání naší internetové prezentace nejsme zodpovědní.

Tyto internetové stránky obsahují odkazy na externí webové stránky třetích stran. Na obsahy těchto stránek nemáme žádný vliv. Obsahy externích odkazů námi nejsou kontrolovány. Podléhají odpovědnosti příslušných poskytovatelů. Tyto odkazy slouží pouze jako další zdroj informací pro příslušného uživatele. Nepředstavují tím žádné doporučení.

Ochranná známka

Registrované ochranné známky jsou majetkem jejich zákonných vlastníků.

Platforma Evropské komise pro řešení sporů online

Reklamační řád prostřednictvím řešení sporů online pro spotřebitele (Onlineshopu): https://ec.europa.eu/consumers/odr/.
Nejsme ochotní a nejsme povinní se účastnit procesu řešení sporů před rozhodčí radou pro spotřebitele.

Foto credits

FOTOGRAFIE A GRAFIKY: © Istockphoto.com, © Fotolia.com, © Výrobce, © Rameder