Menu

Výrobci tažných zařízení a elektropřípojek

Na tomto místě Vám představujeme nejdůležitější výrobce tažných zařízení a elektropřípojek. Ať už se jedná o tažné zařízení Westfalia, tažné zařízení Bosal, tažné zařízení Oris, tažné zařízení MVG nebo tažné zařízení HOOK, stejně jako tažné zařízení ALKO. To vše jsou výrobci tažných zařízení, kteří přesvědčí díky své kvalitě a zkušenostem v oboru.

Brink

Tažná zařízení Brink

Brink dodává pro téměř všechny výrobce automobilů, a proto může poskytnout vhodné tažné zařízení již přímo po zavedení nového automobilu. Spolupráce s výrobci automobilů jde tak daleko, že Brink již ve fázi návrhu vozidla promýšlí své produkty spolu s výrobcem automobilů.

dozvědět se více

Westfalia

Tažná zařízení Westfalia

Westfalia je s více než 12 miliony vyprodukovaných tažných zařízení jak pro osobní automobily, tak i pro lehká užitková vozidla považován za předního světového výrobce v oblasti tažných zařízení. Tažné zařízení Westfalia je vyvíjeno v užší spolupráci s automobilovým průmyslem speciálně pro každý model vozidla.

dozvědět se více

Bosal Oris

Tažná zařízení Oris

Jako společný vývojový dodavatel vyvíjí a vyrábí tažné zařízení tažné zařízení Oris originální výrobky OEM (Original Equipment Manufacturer) pro mezinárodní automobilový průmysl. Dlouhé desítky let naplněných znalostmi know-how se zasazují o přizpůsobení potřeb zákazníkům k efektivnímu rozvoji tažného zařízení Oris

dozvědět se více

GDW

Tažná zařízení GDW

GDW Group, která byla založena v roce 1952, vyvíjí, vyrábí a prodává širokou nabídku tažných zařízení v Evropě. Veškerá tažná zařízení GDW jsou vyráběna podle nejvyšších standardů kvality a bezpečnosti. GDW Group dnes vlastní pět výrobních závodů v západní Evropě a kromě toho každoročně vyvine více než 60 nových modelů tažných zařízení GDW.

dozvědět se více

AL-KO

Tažná zařízení AL-KO

ALKO tažné zařízení je rodinná firma s kapacitou 50 výrobních závodů a více než 3.600 zaměstnanců na všech kontinentech. Tato celosvětově působící technologická firma patří nejen k předním dodavatelům v oblasti automobilové techniky, ale i zahrady, hobby, vzdušné techniky a tažných zařízení. ALKO expert na tažné zařízení.

Auto Hak

Tažná zařízení Auto Hak

Autohak tažné zařízení se za více než 40 let zkušeností rozvinul do jednoho z největších výrobců a distributorů tažných zařízení pro osobní automobily a užitková vozidla. V nabídce polského výrobce tažného zařízení se v současné době nachází více než 1900 tažných zařízení Autohak pro mnoho různých modelů vozidel.

MVG

Tažná zařízení MVG

MVG tažné zařízení úspěšně vyvíjí, konstruuje a vyrábí od roku 1972 tažná zařízení a také elektropřípojky pro osobní automobily a užitková vozidla. Nejmodernější technologie výroby hlídá v průběhu výrobního procesu kontrolu kvality, čímž zajišťuje vynikající kvalitu produktů. Tímto vytváří MVG tažné zařízení spolehlivého partnera na trhu s tažným zařízením.

Imiola

Imiola tažná zařízení

Firma IMIOŁA HAK-POL byla založena v roce 1991. Specializuje se na výrobu tažných zařízení pro více než 500 značek automobilů jak pro osobní, tak pro nákladní automobily. Produkty jsou vyráběny pomocí nejnovější technologie tzn. s laserovými a plazmovými stroji a CNC ohraňovacími lisy.

Prof Svar

Tažná zařízení Prof Svar

Prof Svar tažné zařízení bylo založeno v roce 1994 se záměrem vyvíjet a vyrábět tažná zařízení. V souvislosti s úspěšným vývojem výrobků pro značku ŠKODA brzy následovalo rozšíření sídla a prodej tažných zařízení na vozidla jiných značek. Dnes je Prof Svar největší výrobce tažných zařízení v České republice.

ECS

Elektropřípojky ECS

ECS Electronics BV se jako vedoucí poskytovatel na evropském trhu v oblasti vývoje a výroby specializuje se na elektropřípojky pro tažná zařízení a elektronické součástky. Hlavní sídlo firmy, která byla založena v roce 1988, se nachází ve městě Breda (Nizozemsko). Firma se vyznačuje tím, že poskytuje typové elektropřípojky pro téměř každý typ vozidla a dodává vynikající kvalitu.

Erich Jaeger

Elektropřípojky Erich Jaeger

Společnost ERICH JAEGER řeší již více než 80 let komplexní vývojové a výrobní úkoly na objednávku mezinárodního automobilového průmyslu. Celosvětově pracuje pro společnost více než 1000 zaměstnanců, kteří úzce spolupracují se zákazníky a vytváří inovativní řešení v oblasti kabeláže, elektroniky a tažného zařízení až k sériové výrobě. Efektivní projektové řízení přitom zaručuje vynikající kvalitu a vysokou míru flexibility.

TrailTec

Elektropřípojky TrailTec

Již 25 let působí na trhu firma AC, která se v uplynulých letech stala známá především díky svým LPG systémům. V současné době firma zaujímá vedoucí postavení v celém Polsku. Po počáteční výrobě jednoduchých automobilových příslušenství se již od roku 1996 zaměřuje na výrobu elektropřípojek veškerých typů vozidel pro použití na celém světě. V roce 2011 firma vybudovala výzkumné a vývojové centrum pro zajištění budoucích inovativních produktů.