Na veškeré zakoupené produkty u nás získáte dopravu zdarma!
Menu
Číslo produktu: 124976

Číslo produktu: 124976

Thule
UŠETŘÍTE 22%
Nezávazná doporučená prodejní cena 4 394,00 Kč 3 411,00 Kč
včetně 21% DPH
s připočtením dodatečných nákladů na dopravu
skladem
  • Mnoho značek
  • Výhodnější ceny
  • Bezplatná & rychlejší doprava
Detaily produktu

Lyže na střechu a rychle na sjezdovku - s Thule SnowPack 4

Nosič lyží z hliníku vás ohromí díky svému designu a tvaru. Díky 50 cm široké dosedací ploše s měkkým gumovým profilem s ním můžete převážet až čtyři páry lyží nebo dva snowboardy. Díky integrovaným zámkům, je možné SnowPack 4, prověřený TÜV, a také snowboardy nebo lyže zajistit proti ukradení přímo na střešním nosiči.

Nosiče lyží jsou vybaveny širokým otvíracím tlačítkem, které umožňuje snadné otevření i v tlustých lyžařských rukavicích. Díky integrovanému systému s vertikálními pružinami, můžete převáže i silnější lyže nebo snowboardy. Tento systém také snižuje výšku prázdného nosiče. Nosič lyží je možné díky přiloženým nožkám zvýšit o 29 mm, aby nedošlo k poškození střechy vozidla vysokým vázáním. Po dodání je možné Thule SnowPack 4 okamžitě namontovat; připevnění na každý střešní nosič hliníkovým kolejnicovým profilem je hotovo během několika sekund. Díky upevňovací sadě pro čtyřhranné profily, kterou nabízíme v sekci "vhodné příslušenství", je SnowPack 4 vhodný také pro střešní nosiče bez T-drážky.
V sekci "vhodné příslušenství" naleznete také systém na jeden klíč Thule. Pomocí tohoto systému je možné, ovládat veškeré produkty Thule pomocí jednoho klíče.

Rozhodněte se pro SnowPack 4 a využívejte výhod díky vysokému komfortu užívání.

Technické údaje
Technické údaje nosiče lyží
počet lyží
4 pár
Počet snowboardů
2
Použitelná hmotnost
28 kg
Způsob upevnění
na střešní nosič
Použitelný adaptér pro T-drážku
Ano
Šířka T-drážky
20 mm
Barva
černá/šedá
Hmotnost
3,73 kg
Lze uzamknout
ano
Richtgeschwindigkeit (km/h) 1
130 km/h
1 Vezměte prosím na vědomí právní předpisy.
Návody k montáži

Zde naleznete návody k instalaci v různých jazycích, v závislosti na produktu ještě i doplňující nápovědy k montáži a další dodatečné obrazové ukázky, které Vám zjednoduší montáž produktu.

Hodnocení
  • (0)
  • (0)
  • (0)
  • (0)
  • (0)
Ohodnoťte tento produkt!

Na tomto místě máte možnost projevit vaše názory a zkušenosti s tímto produktem. Tím poskytnete cenné informace dalším zájemcům při nákupu.

Na tento produkt zatím není žádné hodnocení

Na tomto místě máte možnost podělit se o vaše názory a zkušenosti k tomuto produktu. Poskytnete tak dalším zákazníkům cenné informace při nákupu.

(1)
  • 476,00 Kč