Na veškeré zakoupené produkty u nás získáte dopravu zdarma!
Menu
Číslo produktu: 146777

Číslo produktu: 146777

Thule
UŠETŘÍTE 19%
Nezávazná doporučená prodejní cena 6 500,00 Kč 5 261,00 Kč
včetně 21% DPH
s připočtením dodatečných nákladů na dopravu
skladem
  • Mnoho značek
  • Výhodnější ceny
  • Bezplatná & rychlejší doprava
Detaily produktu

Na všechny typy lyží a snowboardů – Thule SnowPack 6

Díky 75 cm široké dosedací ploše s měkkým gumovým profilem s ním můžete převážet až šest párů lyží nebo čtyři snowboardy. Díky integrovaným zámkům, je možné SnowPack 6, prověřený TÜV, a lyže nebo snowboardy zajistit proti ukradení přímo na střešním nosiči.

Opravdovou výhodou je široké otvírací tlačítko, které umožňuje snadné otevření i v tlustých lyžařských rukavicích. Díky integrovanému systému s vertikálními pružinami, můžete převáže se systémem SnowPack 6 i silnější lyže nebo snowboardy a tento systém také snižuje výšku prázdného nosiče. Nosič lyží je možné díky přiloženým nožkám zvýšit o 29 mm, aby nedošlo k poškození střechy vozidla vysokým vázáním. Po dodání můžete systém Thule SnowPack 6 okamžitě používat. Připevnění na každý střešní nosič hliníkovým kolejnicovým profilem je hotovo během několika sekund. Pokud vlastníte střešní nosič se čtyřhranným profilem, je možné střešní nosič namontovat upevňovací sadou, kterou nabízíme v sekci "vhodné příslušenství".
Zde naleznete také systém na jeden klíč Thule. Pomocí tohoto systému je možné, ovládat veškeré produkty Thule pomocí jednoho klíče.

Vyjeďte bez starostí na zimní dovolenou - užijte si nosič lyží SnowPack 6.

Technické údaje
Technické údaje nosiče lyží
počet lyží
6 pár
Počet snowboardů
4
Použitelná hmotnost
42 kg
Způsob upevnění
na střešní nosič
Použitelný adaptér pro T-drážku
Ano
Šířka T-drážky
20 mm
Barva
černá
Hmotnost
3,80 kg
Lze uzamknout
ano
Richtgeschwindigkeit (km/h) 1
130 km/h
1 Vezměte prosím na vědomí právní předpisy.
Návody k montáži

Zde naleznete návody k instalaci v různých jazycích, v závislosti na produktu ještě i doplňující nápovědy k montáži a další dodatečné obrazové ukázky, které Vám zjednoduší montáž produktu.

Hodnocení
  • (0)
  • (0)
  • (0)
  • (0)
  • (0)
Ohodnoťte tento produkt!

Na tomto místě máte možnost projevit vaše názory a zkušenosti s tímto produktem. Tím poskytnete cenné informace dalším zájemcům při nákupu.

Na tento produkt zatím není žádné hodnocení

Na tomto místě máte možnost podělit se o vaše názory a zkušenosti k tomuto produktu. Poskytnete tak dalším zákazníkům cenné informace při nákupu.

(1)
  • 476,00 Kč