AUTO-HAK tažné zařízení pevné kulový čep na šrouby - OPEL VIVARO C Krabice
AUTO-HAK tažné zařízení pevné kulový čep na šrouby - OPEL VIVARO C Krabice
- Tažná kapacita: 2600 kg
- Svislé zatížení: 100 kg
- hodí se pro OPEL VIVARO C Krabice
- Rok výroby 09.20 -
doprava zdarma
- Mnoho značek
- Výhodnější ceny
- Bezplatná & rychlejší doprava
- Prosím, zkontrolujte, zda má vozidlo uvedenou tažnou kapacitu
Robustností a nízkou cenou se vyznačují pevná tažná zařízení se šroubovým systémem výrobce AUTO-HAK. Hodí se na OPEL VIVARO C Krabice a je cenově výhodnou volbou, která se vyznačuje svou trvanlivostí.
Toto tažné zařízení je koncipováno na maximální hmotnost přívěsu 2600 kg a zatížení 100 kg. Maximální D-hodnota je dle AUTO-HAK 13.9 kN.
Při montáži tažného zařízení není nutné zasahovat do zadního nárazníku. Pokud není zásuvka elektroinstalace používána, lze jí pomocí odklápěcí funkce držáku zásuvky zaklopit pod nárazník.
Navštivte také naši kategorii "nosiče jízdních kol" protože je toto tažné zařízení OPEL VIVARO C Krabice vhodné pro přepravu nosičů jízdních kol.
Objednané zboží obsahuje obsáhlý montážní návod od AUTO-HAK. Časy montáže se zakládají na hodnotách získaných dlouholetými zkušenostmi. Moderní proces k ošetření povrchu způsobuje, že je díky elektrostatickému nabití a termickému působení nanesen speciální plastový práškový lak na kovový povrch tažného zařízení. Je tím pádem ošetřeno práškem, což znamená, že je chráněno před korozí a povrch lze silně zatěžovat.
Tažné rameno se může nacházet v zorném poli parkovacích senzorů a tím bude snímáno jako neustálá překážka při couvání. Prosím dbejte upozornění a rad výrobce vozu ohledně dodatečné montáže tažného zařízení. Tuto informaci najdete v manuálu k Vašemu vozu.
Zde naleznete návody k instalaci v různých jazycích, v závislosti na produktu ještě i doplňující nápovědy k montáži a další dodatečné obrazové ukázky, které Vám zjednoduší montáž produktu.
Jako německý výrobce automobilů patří Adam Opel AG už nějaký čas ke koncernu General Motors (GM). Centrála Oplu je v Rüsselheimu a pro tento podnik pracuje celkem 40.000 zaměstnanců.
-
Opel VIVARO C Krabice (K0)
-
Model vozidlaSílaRok výroby
-
- Model vozidla
- Opel VIVARO C Krabice (K0) VIVARO-E
- Síla
- 100 kW / 136 k
- Rok výroby
- 09.20 - 03.24
-
- Model vozidla
- Opel VIVARO C Krabice (K0) VIVARO-E
- Síla
- 100 kW / 136 k
- Rok výroby
- 04.24 -
-
- Model vozidla
- Opel VIVARO C Krabice (K0) VIVARO-E HYDROGEN
- Síla
- 100 kW / 136 k
- Rok výroby
- 08.22 - 09.24
-
- Model vozidla
- Opel VIVARO C Krabice (K0) VIVARO-E HYDROGEN
- Síla
- 100 kW / 136 k
- Rok výroby
- 10.24 -
-
- Model vozidla
- Opel VIVARO C Krabice (K0) VIVARO-E pohon na 4 kola
- Síla
- 100 kW / 136 k
- Rok výroby
- 01.25 -
-
Bezpečné a transparentní: Informace o výrobcích v souladu s GPSR. Podle nového nařízení EU-GPSR zde naleznete všechny důležité informace o výrobci tohoto produktu. Ty zahrnují kontaktní údaje, které vám umožní snadnou komunikaci s výrobcem v případě dotazů nebo problémů. Je pro nás důležité, abyste jako zákazník měli kdykoli přístup ke všem relevantním informacím.
- Auto-Hak Sp. z o.o.
- ul.Sloneczna 16K
- 76-200 Slupsk
- Województwo pomorskie
- Poland



