Od čtvrtku 13.05 do pátku 14.05.2021 bohužel není možná telefonická podpora.
Prosím, obraťte se na nás prostřednictvím e-mailu. Děkujeme za pochopení.
Menu
Číslo produktu: 166007

Držák na kajak Thule K-Guard 840

Číslo produktu: 166007

Držák na kajak Thule K-Guard 840

Rychle - Bezpečně - Jednoduše - Věnujte méně času nakládání a vykládání a prožijte více času na vodě. Funkční a elegantní nosič kajaků K-Guard 840 vám to umožní.
Thule
UŠETŘÍTE 16%
Nezávazná doporučená prodejní cena 7 244,00 Kč 6 025,00 Kč
včetně 21% DPH
s připočtením dodatečných nákladů na dopravu
skladem
  • Mnoho značek
  • Výhodnější ceny
  • Bezplatná & rychlejší doprava
Detaily produktu

S pozoruhodně bezpečným nosičem na kajak Thule K-Guard ušetříte cenný čas u nakládaní a vykládaní a vychutnáte si tak více času ve svém kajaku.

Rychlé, komfortní nakládaní a vykládaní kajaku na střechu vozidla se díky pohodlnému sklápění stane přímo hračkou. Gumová podpěra nosiče K-Guard se přizpůsobí tvaru kajaku a zajistí rovnoměrné rozložení tlaku na trup kajaku.
Odolný upevňovací popruh je protkán robustními ocelovými pásy a je uzamykatelný. Díky gumové podložce pod přeskou popruhu je váš kajak chráněn před poškrábáním. Vedle možnosti uzamknout váš kajak k nosiči lze také přirozeně uzamknout Thule K-Guard na střešní nosič a tím tak nabízí optimální ochranu proti krádeži vašeho kajaku.

Thule K-Guard je optimální řešení pro přepravu vašeho kajaku - přesvědčte se sami.

Návody k montáži

Zde naleznete návody k instalaci v různých jazycích, v závislosti na produktu ještě i doplňující nápovědy k montáži a další dodatečné obrazové ukázky, které Vám zjednoduší montáž produktu.

Hodnocení
  • (0)
  • (0)
  • (0)
  • (0)
  • (0)
Ohodnoťte tento produkt!

Na tomto místě máte možnost projevit vaše názory a zkušenosti s tímto produktem. Tím poskytnete cenné informace dalším zájemcům při nákupu.

Na tento produkt zatím není žádné hodnocení

Na tomto místě máte možnost podělit se o vaše názory a zkušenosti k tomuto produktu. Poskytnete tak dalším zákazníkům cenné informace při nákupu.

Držák na kajak Thule K-Guard 840 (1)