AUTO-HAK tažné zařízení Odnímatelné Tažné rameno zasunuté zezadu - NISSAN PRIMASTAR autobus
AUTO-HAK tažné zařízení Odnímatelné Tažné rameno zasunuté zezadu - NISSAN PRIMASTAR autobus
- Tažná kapacita: 2100 kg
- Svislé zatížení: 100 kg
- hodí se pro NISSAN PRIMASTAR autobus
- Rok výroby 03.01 -
doprava zdarma
- Mnoho značek
- Výhodnější ceny
- Bezplatná & rychlejší doprava
Tento odnímatelný horizontální systém tažného zařízení od firmy AUTO-HAK disponuje jednoduchým pákovým mechanismem a je osvědčenou variantou pro Váš vůz NISSAN PRIMASTAR autobus . Pro váš vůz NISSAN PRIMASTAR autobus je cenově zajímavý SEMIAUTOMATIC System firmy Autohak vhodným příslušenstvím. Snadno ovladatelný systém Auto Hak SEMIAUTOMATIC v ničem nezaostává v kategorii pákových systému za systémy známých značkových výrobců.
Toto tažné zařízení je koncipováno na maximální hmotnost přívěsu 2100 kg a zatížení 100 kg. Výrobce AUTO-HAK uvádí D-hodnotu 12.3.
Při montáži tažného zařízení není nutné zasahovat do zadního nárazníku.
Navštivte také naši kategorii "nosiče jízdních kol" protože je toto tažné zařízení NISSAN PRIMASTAR autobus vhodné pro přepravu nosičů jízdních kol.
K tomuto výrobku dostanete podrobný montážní návod od AUTO-HAK. Na základě zkušeností firmy AUTO-HAK byly vypočítány časy nutné pro montáž. Toto tažné zařízení je opatřeno práškovou barvou. U tohoto moderního procesu úpravy povrchu se prostřednictvím elektrostatického nabití a termického působení trvale nanese umělohmotný práškový lak na kovový povrch, který se tím stane vysoce zátěžový a nejlepším možným způsobem chráněn před korozí.
Údaje a povolené hodnoty výrobcem vozu v manuálu vašeho auta je třeba respektovat, pokud chcete domontovat tažné zařízení.
Zde naleznete návody k instalaci v různých jazycích, v závislosti na produktu ještě i doplňující nápovědy k montáži a další dodatečné obrazové ukázky, které Vám zjednoduší montáž produktu.
Nissan byl založen v roce 1933 a zaměstnává přes 183.000 pracovníků. Od roku 1999 existuje strategické partnerství s Renaultem. Byla založena aliance Renault-Nissan a od roku 2010 existuje také partnerství s firmou Daimler AG (Mercedes-Benz).
-
Nissan PRIMASTAR autobus (X83)
-
Model vozidlaSílaRok výroby
-
- Model vozidla
- Nissan PRIMASTAR autobus (X83) 2.0
- Síla
- 86 kW / 117 k
- Rok výroby
- 04.06 -
-
- Model vozidla
- Nissan PRIMASTAR autobus (X83) 2.0
- Síla
- 88 kW / 120 k
- Rok výroby
- 03.01 - 08.06
-
- Model vozidla
- Nissan PRIMASTAR autobus (X83) dCi 100
- Síla
- 74 kW / 101 k
- Rok výroby
- 03.01 -
-
- Model vozidla
- Nissan PRIMASTAR autobus (X83) dCi 115
- Síla
- 84 kW / 114 k
- Rok výroby
- 09.08 -
-
- Model vozidla
- Nissan PRIMASTAR autobus (X83) dCi 120
- Síla
- 84 kW / 114 k
- Rok výroby
- 09.06 -
-
- Model vozidla
- Nissan PRIMASTAR autobus (X83) dCi 140
- Síla
- 99 kW / 135 k
- Rok výroby
- 07.03 -
-
- Model vozidla
- Nissan PRIMASTAR autobus (X83) dCi 150
- Síla
- 107 kW / 145 k
- Rok výroby
- 09.06 -
-
- Model vozidla
- Nissan PRIMASTAR autobus (X83) dCi 80
- Síla
- 60 kW / 80 k
- Rok výroby
- 03.01 -
-
- Model vozidla
- Nissan PRIMASTAR autobus (X83) dCi 90
- Síla
- 66 kW / 90 k
- Rok výroby
- 09.06 -
-
Bezpečné a transparentní: Informace o výrobcích v souladu s GPSR. Podle nového nařízení EU-GPSR zde naleznete všechny důležité informace o výrobci tohoto produktu. Ty zahrnují kontaktní údaje, které vám umožní snadnou komunikaci s výrobcem v případě dotazů nebo problémů. Je pro nás důležité, abyste jako zákazník měli kdykoli přístup ke všem relevantním informacím.
- Auto-Hak Sp. z o.o.
- ul.Sloneczna 16K
- 76-200 Slupsk
- Województwo pomorskie
- Poland



