TowTec elektropřípojka 7pólová Databus typová - CUPRA ATECA
TowTec elektropřípojka 7pólová Databus typová - CUPRA ATECA
- Nutné kódování: Ne
- Odpojení parkovacího asistenta: Ano
- hodí se pro CUPRA ATECA
- Rok výroby 09.18 -
doprava zdarma
- Mnoho značek
- Výhodnější ceny
- Bezplatná & rychlejší doprava
- u přípravy pro tažné zařízení se jedná o řídící jednotku rozpoznání přívěsu za pravým bočním panelem zavazadlového prostoru (PR kód 1D8)
- Rádi Vám pomůžeme zkontrolovat, zda je Vaše vozidlo dostatečně připravené, prosím, kontaktujte nás a připravte si VIN číslo
Tato speciální 7 pólová elektroinstalace na váš vůz CUPRA ATECA pochází od výrobce TowTec. Tato specifická elektroinstalace se 7-mi póly je napojena na stávající systém sběrnice dat vozu CUPRA ATECA. Při defektu osvětlení přívěsu to signalizuje systémem auta. Pozor! U této elektroinstalace již není nutné dodatečné kódování řídící jednotky.
Intuitivní montážní návod CUPRA ATECA, kvalitní specifické konektory a délky a barvy kabelů sladěné na váš vůz jsou nejskvělejšími vlastnostmi této elektroinstalace. Instalace této elektroinstalace probíhá v zavazadlovém prostoru vašeho vozu. Aby bylo možné zapojit elektroinstalaci, musí být k dispozici trvalý proud (svorka 30) pro řídící modl přívěsu v zádi vašeho auta. Pro instalaci specifické 7 pólové elektroinstalace nemusíte upravovat zadní čelo vašeho vozu. V oblasti zádě vašeho vozu CUPRA ATECA již je vhodná kabelová průchodka, kterou lze využít Zásuvka elektroinstalace je již od výrobce nakrimpována. Proto není nutné zapojovat jednotlivé kabely do zásuvky elektroinstalace.
Zde naleznete návody k instalaci v různých jazycích, v závislosti na produktu ještě i doplňující nápovědy k montáži a další dodatečné obrazové ukázky, které Vám zjednoduší montáž produktu.
-
Cupra ATECA (KH7, KHP, KBP)
-
Model vozidlaSílaRok výroby
-
- Model vozidla
- Cupra ATECA (KH7, KHP, KBP) 1.5 TSI
- Síla
- 110 kW / 150 k
- Rok výroby
- 07.23 -
-
- Model vozidla
- Cupra ATECA (KH7, KHP, KBP) 2.0 TSI 4Drive
- Síla
- 140 kW / 190 k
- Rok výroby
- 06.23 -
-
- Model vozidla
- Cupra ATECA (KH7, KHP, KBP) 2.0 TSI 4Drive
- Síla
- 221 kW / 300 k
- Rok výroby
- 09.18 -
-
Bezpečné a transparentní: Informace o výrobcích v souladu s GPSR. Podle nového nařízení EU-GPSR zde naleznete všechny důležité informace o výrobci tohoto produktu. Ty zahrnují kontaktní údaje, které vám umožní snadnou komunikaci s výrobcem v případě dotazů nebo problémů. Je pro nás důležité, abyste jako zákazník měli kdykoli přístup ke všem relevantním informacím.
- BoldR Group GmbH
- Am Eichberg Flauer 1
- 07338 Leutenberg / OT Munschwitz
- Thuringia
- Germany



