137.000 produktů vždy skladem

Tažné zařízení pro Chrysler VOYAGER IV

Proč jsou všechny tyto informace nezbytné? Produkt jako je tažné zařízení je velmi komplexní. Na trhu s autodíly existuje nesčetná řada systémů. V závislosti na instalovaném tažném zařízení Chrysler VOYAGER IV musí být na nárazníku proveden případně výřez nebo se může odlišovat kabeláž instalované elektropřípojky. Kritéria výběru a dotazy slouží výhradně pro to, Vám bylo nesporně nabídnuto to pravé tažné zařízení, takže u montáže tažného zařízení Chrysler VOYAGER IV vše proběhne optimálně.

Už jste to skoro zvládli! Od Vašeho nového tažného zařízení pro Chrysler VOYAGER IV jste vzdáleni již jen pár kliknutí. Nyní musíte vybrat pouze typ vozidla a v posledním kroku motor, pokud chcete Chrysler VOYAGER IV dovybavit tažným zařízením.

Prosím, zvolte Váš model vozidla ze seznamu.

pevné tažné zařízení Chrysler VOYAGER IV


pevné Chrysler VOYAGER IV tažné zařízení

U pevného tažného zařízení Chrysler VOYAGER IV je kulový čep pevně přišroubován nebo přivařen k příčnému nosníku a proto je vždy připraven k použití. Pevné tažné zařízení Chrysler VOYAGER IV je zajímavé pro zákazníky, kteří velmi často používají přívěs nebo jiné dopravní řešení s tažným zařízením. Výhodou, zejména pro profíky, kteří používají tažné zařízení profesionálně, je, že tažné rameno nemusí být odejmuto. To šetří další krok procesu a kromě toho s tímto cenově nejvýhodnějším systémem, pevným tažným zařízením, také peníze.

 • cenově nejvýhodnější tažné zařízení
 • vhodné pro časté a dlouhodobé uživatele
 • kulový čep nemůže být odejmut


odnímatelné tažné zařízení Chrysler VOYAGER IV


odnímatelné Chrysler VOYAGER IV tažné zařízení

U odnímatelného tažného zařízení Chrysler VOYAGER IV lze odnímat kulový čep. Odnímatelné tažné zařízení Chrysler VOYAGER IV se rozlišuje na pákový systém a automatický systém. Rozdíly mezi systémy jsou především v obsluze, komfortu a ceně. U automatických systémů tažného zařízení Chrysler automaticky slyšitelně zacvakne přednastavený kulový čep. Pákové systémy jsou oproti tomu manuálně upevněné a zajištěné.

 • snadná obsluha
 • kulový čep může být odejmut
 • vyvážený poměr ceny a výkonu
 • nejprodávanější systém tažného zařízení

sklopné tažné zařízení Chrysler VOYAGER IV


sklopné Chrysler VOYAGER IV tažné zařízení

U sklopného tažného zařízení Chrysler VOYAGER IV je kulový čep pevně spojen s nosníkem. Sklopné tažné zařízení nemusí být ani namontováno ani demontováno. Kulový čep se díky otočnému kolečku přivede do pohotovostní příp. klidové polohy. Pokud je zakryta poznávací značka nebo části osvětlení skrz tažné zařízení Chrysler VOYAGER IV, musí být kulový čep uveden do klidové polohy. Tažné rameno a zásuvka již v tomto případě nejsou viditelné.

 • bezkonkurenční komfort a velmi jednoduchá obsluha
 • kulový čep nemusí být při nevyužití uložen ve vozidle
 • cenově nejnáročnější systém tažného zařízení
krok zpět

BF_COOKIE_NOTE

BF_OK