137.000 produktů vždy skladem

Tažné zařízení pro Renault KADJAR

Proč jsou všechny tyto informace nezbytné? Produkt jako je tažné zařízení je velmi komplexní. Na trhu s autodíly existuje nesčetná řada systémů. V závislosti na instalovaném tažném zařízení Renault KADJAR musí být na nárazníku proveden případně výřez nebo se může odlišovat kabeláž instalované elektropřípojky. Kritéria výběru a dotazy slouží výhradně pro to, Vám bylo nesporně nabídnuto to pravé tažné zařízení, takže u montáže tažného zařízení Renault KADJAR vše proběhne optimálně.

Už jste to skoro zvládli! Od Vašeho nového tažného zařízení pro Renault KADJAR jste vzdáleni již jen pár kliknutí. Nyní musíte vybrat pouze typ vozidla a v posledním kroku motor, pokud chcete Renault KADJAR dovybavit tažným zařízením.

Prosím, zvolte Váš model vozidla ze seznamu.

pevné tažné zařízení Renault KADJAR


pevné Renault KADJAR tažné zařízení

U pevného tažného zařízení Renault KADJAR je kulový čep pevně přišroubován nebo přivařen k příčnému nosníku a proto je vždy připraven k použití. Pevné tažné zařízení Renault KADJAR je zajímavé pro zákazníky, kteří velmi často používají přívěs nebo jiné dopravní řešení s tažným zařízením. Výhodou, zejména pro profíky, kteří používají tažné zařízení profesionálně, je, že tažné rameno nemusí být odejmuto. To šetří další krok procesu a kromě toho s tímto cenově nejvýhodnějším systémem, pevným tažným zařízením, také peníze.

 • cenově nejvýhodnější tažné zařízení
 • vhodné pro časté a dlouhodobé uživatele
 • kulový čep nemůže být odejmut


odnímatelné tažné zařízení Renault KADJAR


odnímatelné Renault KADJAR tažné zařízení

U odnímatelného tažného zařízení Renault KADJAR lze odnímat kulový čep. Odnímatelné tažné zařízení Renault KADJAR se rozlišuje na pákový systém a automatický systém. Rozdíly mezi systémy jsou především v obsluze, komfortu a ceně. U automatických systémů tažného zařízení Renault automaticky slyšitelně zacvakne přednastavený kulový čep. Pákové systémy jsou oproti tomu manuálně upevněné a zajištěné.

 • snadná obsluha
 • kulový čep může být odejmut
 • vyvážený poměr ceny a výkonu
 • nejprodávanější systém tažného zařízení

sklopné tažné zařízení Renault KADJAR


sklopné Renault KADJAR tažné zařízení

U sklopného tažného zařízení Renault KADJAR je kulový čep pevně spojen s nosníkem. Sklopné tažné zařízení nemusí být ani namontováno ani demontováno. Kulový čep se díky otočnému kolečku přivede do pohotovostní příp. klidové polohy. Pokud je zakryta poznávací značka nebo části osvětlení skrz tažné zařízení Renault KADJAR, musí být kulový čep uveden do klidové polohy. Tažné rameno a zásuvka již v tomto případě nejsou viditelné.

 • bezkonkurenční komfort a velmi jednoduchá obsluha
 • kulový čep nemusí být při nevyužití uložen ve vozidle
 • cenově nejnáročnější systém tažného zařízení
krok zpět

BF_COOKIE_NOTE

BF_OK